dekoder vin, jak sprawdzić wyposażenie bmw

Jak sprawdzic wyposażenie fabryczne BMW? Rozkodowanie po VIN

Przymierzam się do zakupu auta marki BMW, w ogłoszeniach jest pełno złomów i aut przerabianych przez właścicieli. Bardzo zależy mi na zakupie auta w pełni oryginalnego w tym celu chciałbym zweryfikować dokładnie czy wyposażenie auta odpowiada wersji wyposażeniowej w momencie wyjazdu z fabryki. Czy mogę w jakiś sposób samodzielnie sprawdzić wyposażenie fabryczne samochodów marki BMW bez weryfikacji w ASO?

El Maczo

Tak, możesz samodzielnie i bezpłatnie sprawdzić wyposażenie fabryczne aut BMW

W dniu pisania odpowiedzi na Twoje pytania znam 3 darmowe narzędzia do rozkodowania numeru VIN, które pozwolą Ci sprawdzić wyposażenie fabryczne aut marki BMW:

Bimmer Work

https://bimmer.work/ – najlepszy moim zdaniem dekoder, który pokazuje w przejrzystej formie wszystkie rozkodowane informacje o silniku i wyposażeniu. Oprócz samego zestawienia jest wizualizacja auta, wszakże numer VIN zawiera również informację o kolorze lakieru i wykończeniu wnętrza. Uwaga, nie traktuj wizualizacji zero-jedynkowo, Bimmer Work nie tworzy wizualizacji Twojego auta, a korzysta z gotowych renderów. Większą wartość mają informacje tekstowe i ich prawidłowa interpretacja.

M-Decoder

https://www.mdecoder.com/ – w moim przypadku dekoder nie jest w stanie rozkodować z VIN dokładnej mocy auta. Cała reszta wyposażenie się zgadza. Bardzo odpowiada mi forma tabelaryczna przedstawianych danych podzielonych wg zastosowania.

Bimmer VIN

https://bimmer.vin/ – ten dekoder wyposażenia fabrycznego BMW jest idealny kiedy trzeba sprawdzić wyposażenie i wkleić np. w opisie ogłoszenia. Forma jest bardzo uproszczona, jest to po prostu czysty tekst.

Jeśli masz jakieś pytania lub inne sprawdzone narzędzie, które w którym można sprawdzić wyposażenie po VIN w BMW to daj znać w komentarzu!

2 KOMENTARZE

  1. Jeśli chodzi o BMW dekoder VIN to najczęściej osobiście korzystam właśnie z opisanego w artykule bimmer work. Rozkodowanie VIN jest proste i szybkie, a informacje przedstawione w zrozumiałej formie i nie trzeba nic rozszyfrowywać. Najlepsze, że jest to w pełni darmowy dekoder wyposażenia po numerze vin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cześć, jestem zapalonym pasjonatem motoryzacji, majsterkowiczem i bądź co bądź... blogerem. Wkurza mnie życie w wielkim mieście i swój blog motoryzacyjny traktuję jako odskocznię od szarej codzienności. Zresztą, jak to mówią "co za dużo to niezdrowo", hobby nie może być związane z pracą. Tak wiem, na moim blogu często przewija się temat beemek, mam dwie. Siłą rzeczy to właśnie wokół tej marki toczy się moje życie :)