pokrowce serwisowe

Pokrowce ochronne serwisowe nie tylko dla mechaniora!

Wpadły mi w ręce pokrowce serwisowe polskiej produkcji, baardzo długo czekały na wypakowanie ich z paczki, przez wzgląd na brak jakichkolwiek prac serwisowych przy moim aucie w komorze silnika, jednak poczciwy stary 3 litrowy diesel nie wymaga wielkiej obsługi serwisowej. Nie udało mi się ich przetestować w akcji, ale sprawdziłem z czym to się je i uczciwie stwierdzam, że to must have nie tylko każdego mechanika, ale i hobbystów.

Pokrowce serwisowe CarPassion, dobre bo Polskie!

Widać polską myśl techniczną, pokrowce zakrywają szczelnie cały przód auta, dzięki czemu nie pozostają puste przestrzenie co ma miejsce chińskich pokrowcach brandowanych polskimi firmami. Otrzymany zestaw daje pełną ochronę auta podczas napraw w obrębie komory silnika. Składa się z trzech pokrowców:

  • Front, mocowany haczykami, chroni zderzak, reflektory i pas przedni,
  • Błotnik, mocowany elastyczną listwą magnetyczną,
  • Fotel kierowcy z gumką zabezpieczającą przed ześlizgiwaniem się.

Wg zapewnień sprzedawcy jest to produkt Polski. Uważam, że nasze krajowe rzemiosło trzeba wspierać i dawać naszym rodakom robotę! Zachęcam więc do kupowania naszych rodzimych produktów, z czystym sumieniem nawet tej konkretnej firmy: CarPassion – jeśli podane na opakowaniu informacje są prawdziwe, a wierzę że tak w istocie jest, bo chińczyki z reguły mają inny krój 😉

Pokrowiec boczny

Boczny pokrowiec ochronny na błotnik, wykonany ze sztucznej skóry, dobrze wykończony, a spodnia jego część to tkanina, która styka się z lakierem. Montaż jest wykonany za pomocą listwy magnetycznej, która jest w pełni elastyczna i nie ma ryzyka jej połamania. Nie wim jak sprawdzi się w przypadku nowych aut z plastikowymi błotnikami, ale w mojej starej beemce pasuje idealnie. W miejscu koła jest wycięcie, dzięki temu nie ma ryzyka przypadkowego ściągnięcia pokrowca nogami.

Kupisz tu: https://carpassion.pl/products/strong-plus-pokrowiec-ochronny-na-blotnik-serwisowy-warsztatowy-eko-skora/

Pokrowiec frontalny

Pokrowce boczne idealnie współpracują z pokrowcem frontalnym, dzięki czemu cała morda auta jest szczelnie zakryta. Tym właśnie wyróżniają się nasze polskie produkty od tanich chińczyków.

Ten pokrowiec jest olejoodporny, choć nie wygląda. Mocowany jest plastikowymi haczykami do osprzętu silnika lub pasa przedniego. Mogę pochwalić go za duży rozmiar i przeszycie na 1/3 wysokości, dzięki któremu będzie dobrze układać się nawet na nadwoziu typu SUV z wysokim frontem.

Kupisz tu: https://carpassion.pl/products/front-pokrowiec-ochronny-warsztatowy-serwisowy-na-przod-samochodu/

Pokrowiec na fotel

Pokrowiec wykonany ze sztucznej skóry. Nie ma wyglądać tylko być praktycznym i zapewnić 100% ochrony przed zabrudzeniem. W tej roli spełnia się idealnie. Śmiało stwierdzam, że tego typu pokrowiec nada się nie tylko do prac serwisowych, ale nawet do prac przydomowych! Często zdarza mi się wsiadać do auta brudnym od trocin lub gruzu, dzięki temu pokrowcowi nie będę musiał już martwić się o moją alcantarę.

Kupisz tutaj: https://carpassion.pl/products/pokrowiec-ochronny-na-fotel-forta-eko-skora-serwisowy-warsztatowy/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cześć, jestem zapalonym pasjonatem motoryzacji, majsterkowiczem i bądź co bądź... blogerem. Wkurza mnie życie w wielkim mieście i swój blog motoryzacyjny traktuję jako odskocznię od szarej codzienności. Zresztą, jak to mówią "co za dużo to niezdrowo", hobby nie może być związane z pracą. Tak wiem, na moim blogu często przewija się temat beemek, mam dwie. Siłą rzeczy to właśnie wokół tej marki toczy się moje życie :)