Deska rozdzielcza w zabytkowym aucie – gdzie kupić części zamienne?

Masz zabytkowy samochód i nie wiesz, jak przywrócić jego wnętrze do idealnego stanu? Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac warto poszukać części zamiennych deski rozdzielczej. Bez tego renowacja wnętrza zabytkowego pojazdu praktycznie nie będzie możliwa. Sprawdź, gdzie kupisz najlepsze części do deski rozdzielczej antyka i ile to kosztuje.

Części do deski rozdzielczej – czy są niezbędne do renowacji zabytkowego auta?

Nie ma żadnych wątpliwości, że części zamienne do deski rozdzielczej są podstawą, aby rozpocząć prace związane z renowacją zabytkowego pojazdu. Niektóre części wewnętrznego wyposażenia wieloletniego samochodu mogą ulec uszkodzeniu, które nie będzie kwalifikować się do naprawy. Wtedy koniecznie trzeba zamówić nowe części, dzięki którym deska rozdzielcza będzie wyglądać jak nowa. To elementy takie, jak:

  • gałki i pokrętła,
  • drzwiczki schowków,
  • dźwigienki,
  • emblematy,
  • mocowania,
  • nakładki,
  • popielniczki,
  • i wiele innych…

Alternatywnie możesz też kupić kompletne poszycie deski rozdzielczej. Dzięki temu wnętrze pojazdu zostanie całkowicie odświeżone, a samochód od wnętrza będzie wyglądać jak nowy z salonu.

Deska rozdzielcza zabytkowego auta – gdzie szukać nowych części?

Osoby zajmujące się renowacją antycznych pojazdów powinny wiedzieć, gdzie kupić najlepsze części do deski rozdzielczej. Na tę chwilę najłatwiejszą opcją jest złożenie zamówienia w sklepie internetowym. Oryginalne elementy deski rozdzielczej do zabytkowych aut marki Volkswagen znajdziesz na stronie: https://garbus.pl/pl/c/Deska-rozdzielcza-i-akcesoria/3808.

Alternatywnie możesz szukać brakujących elementów do uzupełnienia deski rozdzielczej na portalach aukcyjnych. Inna opcja to fora tematyczne, gdzie miłośnicy zabytkowych aut dzielą się ze sobą wiedzą i ewentualnymi częściami wyposażenia wewnętrznego i zewnętrznego pojazdów. Niemniej jednak najłatwiejszym sposobem na szybkie znalezienie i zamówienie niezbędnych części do deski rozdzielczej będą zakupy online.

Części do deski rozdzielczej antyka – ile trzeba za nie zapłacić?

Ceny części do deski rozdzielczej antyka marki Volkswagen to wydatek zaczynający się od kilkudziesięciu złotych za najdrobniejsze elementy, a kończący nawet na kwocie sporo ponad 1500 złotych, np. zegary i wskaźniki do deski rozdzielczej. Jak widzisz, renowacja deski rozdzielczej w zabytkowych pojazdach może generować spore koszty, które w połączeniu z roboczogodziną specjalistów mogą mocno obciążać budżet.

Ostateczna cena części do deski rozdzielczej zabytkowego pojazdu jest uzależniona od tego, do jakiego modelu potrzebujesz konkretnych elementów. Najczęściej bywa tak, że im starszy samochód, tym droższa deska rozdzielcza. Zdarza się, że nawet blaszka mocująca kokpit w zabytkowym aucie może kosztować sporo ponad 200 złotych.

A może interesuje Cię renowacja zabytkowych pojazdów – zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz? W takim razie sprawdź poradnik o auto detailingu antyków, dostępny na stronie: https://garbus.pl/pl/n/43.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cześć, jestem zapalonym pasjonatem motoryzacji, majsterkowiczem i bądź co bądź... blogerem. Wkurza mnie życie w wielkim mieście i swój blog motoryzacyjny traktuję jako odskocznię od szarej codzienności. Zresztą, jak to mówią "co za dużo to niezdrowo", hobby nie może być związane z pracą. Tak wiem, na moim blogu często przewija się temat beemek, mam dwie. Siłą rzeczy to właśnie wokół tej marki toczy się moje życie :)